20% تخفیف برای امروز!!

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

20% تخفیف برای امروز!!

دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری

دوره آموزشی

گروه مهندسی آیفون سازان پایتخت بزرگترین برگزار کننده دوره آموزشی تخصصی نصب و تعمیرات آیفون تصویری در تهران می باشد لذا دوستان عزیزی که قصد دارند در دوره‌های آموزشی نصب و تعمیرات تمامی برند های آیفون تصویری شرکت نمایند می توانند با شماره  09056171014 تماس بگیرند.

دوره های آموزش تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود که مدت دوره برای کارآموزان حضوری و غیرحضوری به مدت ۲ هفته می باشد شما همراهان گرامی میتوانید سوالات خود درباره نحوه برگزاری جلسات حضوری و غیرحضوری را از طریق تماس باما در میان بگذارید و اگر قصد شرکت در جلسات آموزشی  نصب و تعمیرات آیفون تصویری را دارید میتوانید جهت  انجام هماهنگی با مجموعه آیفون سازان پایتخت در ارتباط باشید.

مجموعه آیفون سازان پایتخت از همکاری جوانان توانا و خلاق در زمینه برق و الکترونیک تشکیل شده است ، هدف مجموعه ما

ارائه خدمات بهتر به هموطنان عزیز می باشد . شما عزیزان می توانید برای آگاهی بیشتر در رابطه با فعالیت مجموعه آیفون سازان پایتخت ما از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام دنبال نمائید.

 

دوره آموزش تعمیرات تخصصی آیفون تصویری

گروه مهندسی آیفون سازان پایتخت فعال در زمینه نصب و تعمیرات تمامی برندهای آیفون تصویری مانند نصب و تعمیر آیفون تصویری تابا ،

تکنما ، الکتروپیک ، کوماکس ، نصب و تعمیر آیفون تصویری سیماران ، سوزوکی ، اکو ، کنوی و… ، نصب و تعمیرات تابلو روان ، تلفن ثابت ، دستگاه دیجیتال و رسیور و سایر قطعات الکترونیکی می باشد.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]