20% تخفیف برای امروز!!

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

20% تخفیف برای امروز!!

سوئیچر

سوئیچر و کاربرد آن در آیفون تصویری

 

سوئیچر دستگاهی است که وظیفه تفکیک سیم زنگ هر واحد را از سیم شماره ۱ دارد و با استفاده از این قطعه می توان قسمتی از مدار را غیر فعال نگه داشت و تنها ارتباط پنل را با مانیتور که شستی زنگ آن را فشرده ایم برقرار کنیم. متناسب با نوع سیم کشی که در ساختمان صورت گرفته می توان از ۴ مدل سوییچر به ترتیب زیر استفاده کرد

انواع سوئیچر

  1. تک کانال
  2. داخلی مانیتور
  3. مجتمع (مرکزی)
  4. پشت پنلی
سوئیچر تکی
سوئیچر تک کانال
  • تک کانال: ابعاد این سوئیچر کوچک و به اندازه قوطی کبریت می‌باشد که به منظور استفاده در پشت مانیتور کاربرد دارد و از ۴ عدد ترمینال در قسمت بالا و ۵ عدد ترمینال درقسمت پایین برخوردار است به این صورت که چهار رشته سیم از مانیتور به این ترمینال ۴ تایی بالا وصل میشود و ۵ رشته سیم آمده از پنل به ۵ ترمینال پایینی وصل خواهد شد.
  • سوئیچر داخلی مانیتور : مانیتور های جدید از سوییچر داخلی برخوردارند به این شکل که بر روی برد صدا قرار می گیرند و در صورت نیاز مورد استفاده قرار گرفته و شما از نصب سوئیچر  در داخل قوطی کلید پشت مانیتور بی نیاز خواهید شد.
  • سویچر مرکزی: این سوییچر در مسیر سیم کشی بین مانیتور و پنل در داخل یک جعبه تقسیم و یا تابلو و در طبقه همکف قرار می گیرد.
  • سوئیچر پشت پنلی: به پشت پنل دم در می چسبد . موقع خرید پنل دقت نمائید زیرا زمانی که اقدام به خرید پنل میکنید

به این مدل سویچر همراه پنل به شما داده می شود. این مدل از سویچر و برای مجتمع‌های مسکونی زیر ۲۰ واحد مناسب و کاربرد دارد.

گروه مهندسی آیفون سازان پایتخت فعال در زمینه نصب و تعمیرات تمامی برندهای آیفون تصویری ، قطعات الکترونیکی ، تابلو روان و… می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و یا به پیج اینستاگرام ما مراجعه نمائید.

Click to rate this post!
[Total: 12 Average: 3.8]